Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie

Czytaj więcej...

Szkolenia

Autor: admin
Data publikacji: 03.06.2018

szkolenia dla firm, szkolenia sprzedażowe, wyjazdy team building, gry integracyjneNazywam się Wioleta Grzegorzewska. Razem z grupą trenerów zapraszamy na szkolenia biznesowe, kursy menedżerskie , szkolenia certyfikacyjne , handlowe dla przedsiebiorców, oraz kursy weekendowe dla studentów . Nasze anglojęzyczne spotkania przygotują Państwa pracowników, oraz rodzinę na wyjazdy i przeprowadzkę za granicą.

Już na etapie studiowania zaczęłam się interesować zagadnieniami wiążącymi się z HR, przez co znalazłam ciekawą posadę w firmie zajmującej się doradztwem personalnym. Kolejne miejsca pracy to kolejny bagaż doświadczeń, oraz dalsze punkty, które można wpisać do CV. W pracy, którą wykonywałam mogłam się między innymi zająć rekrutacją pracowników na różnego rodzaju wakaty, a oprócz tego tworzeniem programów lojalnościowych. Aktualnie współpracuję z paroma szkołami w charakterze eksperta HR.

Zwiększając od jakiegoś czasu umiejętności interpersonalne postanowiłam się zapisać do szkoły trenerów. Tym sposobem samodzielnie mogę zajmować się szkoleniami i warsztatami z zakresu rekrutacji, obejmujące również prawne aspekty tego obszaru. Jednym z ciekawszych momentów w przeciągu wielu lat mojej pracy były warsztaty z zakresu employer brandingu, jakie były zaplanowane przez trzy lata dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Obecnie jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy na Politechnice Wrocławskiej i Akademii Pedagogicznej.

W wykonywaniu obowiązków zawodowych bardzo się przydaje zdobyte wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Dość długo nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać w wykonywaniu swojej wymarzonej pracy. Okazało się jednak że wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów bywa bardzo pomocna, staram się również poświęcać wystarczająco dużo czasu na jej ciągłe poszerzanie.

Z takich też powodów zaczęłam studia podyplomowe w SGH. Obecnie zaczęłam trzeci rok, i rozważam obronę przewodu doktorskiego. Jestem pewna, że pozytywne ukończenie tych wymagających studiów da mi znacznie więcej interesujących możliwości.

Wiedzą, którą udało mi się zdobyć dzielę się bardzo chętnie, uczestnicząc w prelekcjach i spotkaniach. Nawiązałam również współpracę z różnymi mediami, w których publikuję swoje artykuły na tematy związane z branżą HR.

Na zakończenie jestem zadowoloną z życia żoną i mamą. Dwaj moi mali synowie niejednokrotnie są mocno hałaśliwi, lecz obserwowanie jak szybko wzrastają, jak uczą się kolejnych rzeczy i eksperymentują ze wszystkim, czym się da jest czymś niezwykłym. Szczęśliwie udało mi się pogodzić wychowanie dzieci z karierą zawodową, czym mogę się pochwalić przed wieloma osobami.


Tagi: