Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie

Czytaj więcej...

Moja historia

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Działania związane z zarządzaniem załogą i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to zagadnienia, w których większość właścicieli firm popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem pracowników czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to raptem dwa z wielu grzechów, które spotyka się bardzo często w małych i dużych firmach.


Gdy stosunki panujące w jakiejś firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami do najlepszych nie należą, to bardzo chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Przy takich zleceniach skupiam się przede wszystkim na szerszym spojrzeniu na zagadnienie, zajmując się wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, poznać jej długofalowe cele, i dostosować do tego wszelkie działania.


Z całą pewnością przydatne jest w wykonywaniu pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Między innymi ukończyłam psychologiczne studia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalności związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni nadal rozszerzałam swoją wiedzę, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru zarządzania zasobami pracy, doradztwa zawodowego czy technik negocjacyjnych.


Przez zdobyte doświadczenie mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu swojej pracy. Dotychczas miałam okazję współpracować z wieloma prywatnymi firmami, ale też z administracją, urzędami i fundacjami. Pracuję z podmiotami, którym proponuję pełną obsługę we wszystkich obszarach wiążących się z HR, to znaczy w procesach rekrutacji i przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Całościowo mogę się zająć kompleksowym wdrażaniem sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Bardzo lubię się dzielić zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych artykułów w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to na początku wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także ulepszam zagadnienia związane z kadrami. Realizuję również gry zespołowe dla pracowników, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: