Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie

Czytaj więcej...

Kursy przedmaturalne – wyjazdy do Anglii

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasza firma organizuje seminaria i programy standaryzacyjne dla licealistów relokujących się z rodzinami do Ameryki lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na zgodną z przepisami relokację do tamtejszej placówki edukacyjnej. W tym semestrze organizowaliśmy m.in. tu wymienione kursy: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr I96/USA:

Warsztaty AP Music Theory są zaprojektowane tak, aby odpowiadały pierwszemu kursowi college'u muzycznego pierwszego roku, zgodnie z ustaleniami Kolegium. AP Music Theory rozwija wiedzę studentów na temat struktury muzycznej i procedur kompozytorskich. Zwykle przeznaczone dla studentów, którzy posiadają już umiejętności na poziomie wydajności, Szkolenia AP Music Theory rozszerzają i rozwijają wiedzę studentów na temat interwałów, skal, akordów, wzorów metrycznych / rytmicznych oraz sposobów, w jakie wchodzą w skład kompozycji. Notacja muzyczna, analiza, kompozycja i umiejętności słuchowe są ważnymi komponentami kursu.

Charakterystyka programów nr P96/USA:

Kursy graficzne i graficzne kładą nacisk na stosowanie elementów sztuki i zasad projektowania zarówno w projektowaniu graficznym, jak i graficznym. Warsztaty te pomagają studentom w badaniu nośników, technik i procesów związanych z tworzeniem grafik, a także dostarczają instrukcji dotyczących celowego rozmieszczenia obrazów, symboli i tekstu w celu przekazania wiadomości. Programy Grafiki i Grafiki obejmują również studium historycznego i współczesnego projektowania graficznego i komunikacyjnego oraz dostarczają instrukcji w procesie krytyki.

Charakterystyka programów nr H83/UK:

Warsztaty rzemiosła pomagają abiturientom stosować elementy sztuki i zasady projektowania do materiałów i towarzyszących im estetyki rzemiosła. Warsztaty te mogą badać szeroki zakres rzemiosł lub mogą koncentrować się tylko na jednym typie łodzi; niektóre możliwości obejmują kaligrafię, pikowanie, sitodruk, dekorowanie ciastek, malowanie toli, tworzenie maski, dzianie, szydełkowanie, wytwarzanie papieru i tak dalej.

Charakterystyka programów nr J72/UK:

Programy Music History / Appreciation badają różne style muzyczne i okresy w celu zwiększenia zrozumienia przez uczniów muzyki i jej znaczenia w odniesieniu do ludzkiego doświadczenia. Warsztaty Music History / Appreciation mogą skupiać się na tym, w jaki sposób różne style muzyczne stosują elementy muzyczne, aby stworzyć wrażenie ekspresji lub estetyki.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr G68/UK:

Seminaria porównawcze religii badają i porównują różne formy i wartości kilku religii świata, oferując studentom podstawowe zrozumienie różnych religii i praktyk religijnych na świecie. Tematy szkoleń zazwyczaj uwzgledniają w programie systemy wierzeń zwolenników; relacje między ludźmi, naturą, przodkami i światem duchowym; i historyczny rozwój każdej religii.

Definicja kursów nr B49/UK:

Studia społeczne (klasa 1) rozwijają podstawowe umiejętności w zakresie nauk społecznych: historii, geografii, wiedzy o społeczeństwie i administracji oraz ekonomii. Te dyscypliny są często nauczane razem i organizowane wokół tematu. Konkretna zawartość zależy od standardów stanowych dla klasy 1.

Charakterystyka kursów nr N82/USA:

Warsztaty AP Economics przygotowują studentów do egzaminów z Board of Board zarówno w zakresie AP Microeconomics, jak i AP Macroeconomics. Zobacz kody SCED 04203 i 04204, aby uzyskać szczegółowe opisy treści.Tagi: