Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie

Czytaj więcej...

Biznes społeczny

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Wspólnie z Fundacją Training Projects zapraszamy do zgłoszenia swojego akcesu w kampanii „Biznes społeczny”. W ramach realizowanego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą wygrać w konkursie nieodpłatne kursy zawodowe – jako upominek w rewanżu za oferowaną przez ich firmę dobroczynność. Dotychczas szkolenia rozlosowano wśród dziesięciu firm – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana będzie kolejna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Zespół uczestników szkolenia będzie miał możliwość wybierac lokalizację spotkania, najepszą dla swoich ludzi datę, a przede wszystkim - tematykę treningu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od psychologii biznesu, przez przywództwo i motywowanie albo negocjecje czy obsługę klienta, po finanse menedżerskie.

Do tej pory z naszego wsparcia skorzystali: Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Białobrzeska, Creator Sp. z o.o., Stowarzyszenie Niżańskie Centrum Rozwoju, P.H.U. EXPRESS Andrzej Czubek.

Wyróżnione akcje: Życie zaczyna się po czterdziestce, Kompetentny pracownik uzupełnia kwalifikacje. ICT i język angielski dla osób 40+, Wszystko przed nami, Język angielski i język migowy szansą na lepszą prace, Doświadczony kierowca autobusu

Spotkania edukacyjne dla zwycięzców w tym projekcie społecznym organizujemy w hotelach, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Zielony Tren w Karłowicach i Wysoki Dąb w OławieOpolu.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest fundacja szkoleniowa Szkoła Socjologii Pracy z Chorzowia. Jest to ekspert w dziedzinie symulacji edukacyjnych, wydarzeń team building i niektórych warsztatów menedżerskich. Wspólnie polecamy Państwu następujące rozwiązania:

- Profesjonalne symulacje szkoleniowe z obszaru kierowania projektem, zarządzania strategicznego, finansów menedżerskich, zarządzania czasem, kierowania procesami produkcyjnymi oraz podejmowania decyzji

- Realizowane w plenerze lub budynku wydarzenia integracyjny o mocno coachingowym odcieniu – programy uczące kompetencje z zakresu budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Treningi menedżerskie z następującej tematyki: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, kierowanie ludźmi, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz tematyka handlowa

Jako partner tej firmy gwarantujemy preferencyjne ceny na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 25procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo chętnie przeprowadzimy na życzenie coaching o charakterze follow up po szkoleniu.


Tagi: